قبولی 100 درصد دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در آزمون کشوری پیش کارورزی

انتشار محتوا: ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۲۲:۴۳ بعد از ظهر
بر اساس گزارش مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت تمامی 50 دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد که در آزمون کشوری پیش کارورزی اسفند ماه 1402 وزارت بهداشت شرکت کرده بودند، حائز نمره قبولی شدند.
02

به گزارش وب‌دا، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اعلام این خبر افزود: نمره حد نصاب قبولی در این دوره برای آزمون پیش کارورزی 85 بود که اکثر دانشجویان پزشکی عمومی دانشگاه در این دوره با نمره بالاتر از 100 موفق به قبولی در این آزمون شده‌اند.
دکتر رضا اسماعیلی با بیان اینکه بالاترین نمره در آزمون پیش کارورزی مربوط به خانم عارفه پورعیدی با کسب نمره 152 بوده است، افزود: دانشجویان با قبولی در این آزمون از اول فروردین ماه 1403 دوره کارورزی (اینترنی) پزشکی عمومی را در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی به مدت 18 ماه آغاز می‌کنند. 
وی با تقدیر از تلاش همه همکاران محترم دانشکده پزشکی و بیمارستان علامه بهلول گنابادی اظهار کرد: حفظ کیفیت آموزش پزشکی بر اساس رعایت استانداردهای ملی دوره پزشکی عمومی، سند توانمندی‌های دانش آموختگان دکتری پزشکی عمومی و استانداردهای ملی دوره پزشکی عمومی جمهوری اسلامی ایران از اولویت‌های اصلی معاونت آموزشی دانشگاه است. 
دکتر اسماعیلی وجود 70 نفر از دانشجویان پزشکی عمومی متعهد خدمت، شروع طرح پذیرش مستقیم دستیار تخصصی از دوره اینترنی پزشکی عمومی و آغاز پذیرش دستیاران در دوره تخصصی بیماریهای کودکان در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی را از جمله راهبردهای دانشگاه برای تامین نیروی انسانی دانشگاه در پاسخ به نیازهای منطقه عنوان کرد.
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس